مراسم یادبود و بزرگداشت درویش شهید وحید بنانی در تهران برگزار شد

روز جمعه اول مهرماه مراسم یادبودی در تالار دانشجوی تهران برای شهید جاوید درویش وحید بنانی از ساعت 30 : 9 الی 30 : 11 با حضور جمعی از پیروان طریقت نعمت اللهی گنابادی برگزار شد . لازم به یادآوری است ، در پی درگیریهای خونین نیروهای طلبه - بسیجی وابسته به حاکمیت با پیروان گنابادی در شهرستان کوار از توابع استان فارس تعدادی از پیروان این طریقت صوفیانه مورد اصابت گلوله جنگی قرار گرفته و بشدت مجروح شدند و جمعی دیگر بازداشت و روانه زندان گردیدند. 

شهید درویش وحید بنانی از جمله کشته شدگان این واقعه است که نیروهای سرکوبگر تصمیم داشتند در اقدامی با ربودن پیکر وی تراشیدن شاربش وی را بسیجی معرفی کنند و سناریویی را که در مورد شهید صانع ژاله پیاده کردند در مورد وی نیز به اجرا بگذارند که با ممانعت و مقاومت پیروان طریقت گنابادی این سناریو به اجرا گذاشته نشد . 

شهید درویش وحید بنانی در مورخه سیزدهم شهریورماه نود (عصر روز یکشنبه) مورد اصابت گلوله قرار گرفت و پس از سه روز در ساعت 18:30 سه شنبه 15 شهریورماه به شهادت رسید.

شایان ذکر است که هم اکنون جمعی از دست اندرکاران پایگاههای اطلاعرسانی داخل کشور وابسته به دراویش گنابادی و وکلای مدافعشان در بند امنیتی زندان اوین بسر می برند.

۱ نظر:

  1. بابا درویش گری دور از عقلانیت را ول کنید بخود و همراهان تان رحم کنید از خدا بترسید
    پیامبر ص میفرمایند:لا دین لمن لا عقل له (هرفرد و جامعه ی که عقل درست ندارند و یا از عقل بهره نمیگیرند دین ندارند...

    پاسخحذف