گزارش تصویری از مراسم تشییع پیکر شهید جاوید درویش وحید بنانی

تصاویری از مراسم تشییع جنازه درویش شهید وحید بنانی یکی از پیروان طریقت نعمت اللهی گنابادی در شهرستان سروستان از توابع استان فارس.

برقراری حکومت شبه نظامی در شهرستان کوار از توابع استان فارس به شهر سروستان نیز کشیده شده و فضای شهر سروستان بشدت امنیتی گزارش شده است.

بگزارش شاهدان عینی از شهرستان کوار، در تشییع جنازه شهید درویش وحید بنانی ۱۵دستگاه اتومبیل یگان ویژه و ۳ دستگاه اتوبوس حامل نیروهای امنیتی به همراه جنازه از شیراز عازم سروستان شده اند.

نیروهای امنیتی تهدید نموده اند در صورتی که افرادی به غیر از خانواده شهید درویش وحید بنانی در مراسم تشییع شرکت نمایند با آنها بشدت برخورد خواهد شد.

در راستای برقراری حکومت نظامی در شهرستان های استان فارس تمامی ورودی و خروجی های شهر توسط نیروهای امنیتی و لباس شخصی کنترل شده و از ورود دراویش گنابادی که جهت تشعیع پیکر آن شهید قصد ورود به شهر سروستان را دارند خوددادری می شود.

در اقدامی دیگر ، نیروهای انتظامی و امنیتی خانواده مرحوم را تهدید نموده اند که در صورت حرکت دراویش از سایر شهرستانها برای مراسم تشییع جنازه،راه های ورودی به شهر سروستان را مسدود کرده،با آنها برخورد می نمایند و جنازه آن مرحوم را در مکان نامعلومی دفن می کنند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر