"شخصیت دزدی" نوع جدیدی از دزدی که در نظام رمالها رونق مییابد

بعد از حرکت بسیار رسوای "طلبه بسیجیهای" وابسته به ستاد به اصطلاح "مبارزه با عرفانهای نوظهور" که بالاخره منجر به ظهور تنش بسیار زیاد در استان فارس شد و شهرهای کوار و سروستان را دچار آشوب و درهم ریختگی کرد و نیروهای گارد ضدشورش را وادار به دخالت و اعلام فضای امنیتی شدید و شبیه به حکومت نظامی نمود، حالا دستگاه ورشکسته تبلیغاتی" طلبه- بسیجیها" میکوشد تا با دمیدن در بوقهای زنگ زده - که قبلا بر سر قضیه "شهید صانع ژاله "مورد استفاده حسین شریعتمداری قرار گرفته بود - شهید گلگون کفن جاوید "درویش وحید بنانی سروستانی" را که به ضرب گلوله نیروهای سرکوبگر درویش کش در خون سرخ خویش غلطید به عنوان یک "بسیجی!!"مصادره کنند. 
این حرکت رسوای رسانه ای، تلاشی مذبوحانه بیشتر نیست. 
طلبه بسیجیهای پیرو امثال "احمدجنتی- مصباح یزدی- محمدیزدی ..." مثل همیشه تلاش دارند تا ماجرا را معکوس جلوه بدهند. اگرچه طشت رسوائیشان از بام بلند رسانه های بین المللی فرو افتاده و دیگر نیازی به بزک کردن آبرو برای خود و اربابانشان ندارند.
 خبر زیر که نشان دهنده اوج تلاش نافرجام طلبه - بسیجیهای نظام رمالها در بستر "شخصیت دزدی" است را در گزارش مغلوط و سراسر کذب پایگاه خبری موسوم به "ندای انقلاب" ببینید و درمورد جبن و سرشکستگی این جماعت آبروباخته خود قضاوت کنید. 

کمیته بین المللی حمایت از حقوق درویشانسایت ندای انقلاب وابسته به نهادهای اطلاعاتی - امنیتی می نویسد : دراویش گنابادی به غوغاسالاری جدید روی آوردند.

در حالی که دراویش به خصوص سلسله گنابادی همواره به این امر اصرار دارند که طریقت آنان سیاسی نبوده و مداخله ای در امور سیاسی ندارند اما اعمال و رفتار آنها همیشه پیام آور عکس ادعای مطرح شده از جانب ایشان را دارد.

به گزارش ندای انقلاب در همین خصوص حادثه تلخ کوار فارس با توهین عده ای از دراویش به یکی از روحانیون محترم این شهرستان شروع شد.

توهینی که موجب شد تا مردم مسلمان و متعهد این خطه از میهن اسلامی در حرکتی خود جوش با برگزاری تجمع به صورت رسمی از حرکات این چنینی اعلام برائت نمایند.
چه اتفاقاتی افتاد : 

در پی بروز این تجمع عده ای از دراویش با برنامه ریزی قبلی با تهیه ماشین های سنگ و اسلحه سرد اقدام به حمل به مردم نموده و با بالا گرفتن دامنه اغتشاشات نیروهای انتظامی برای خاتمه دادن به این قائله مجبور به دخالت می گردند. 

که همین امر و دامنه اغتشاش موجب می گردد تا نیروهای امنیتی به اجبار و برای جلوگیری از گسترش دامنه درگیریها اقدام به تیراندازی نمایند. 

مرحوم وحید بنایی که درویش نبوده و در واقع نظاره گر این درگیریها بوده است در حاشیه این اغتشاشات مورد اصابت گلوله قرار می گیرد.


پروژه کشته سازی آغاز می شود 

در همین بین مرحوم بنایی توسط عده ای از دراویش به مکان نامعلوم و دور دستی متعلق به یکی از اعضای این فرقه منتقل می گردد در حالی که مرحوم باید فورا به مراکز پزشکی منتقل شده و مورد مداوا قرار می گرفته است. 

به همین علت است که مرحوم بنایی به علت حونریزی شدید و دیر رسیدن به مراکز درمانی و مداوا فوت می نماید.


بلندگوهای خارجی دراویش فعال می شوند 

با مرحوم شدن وحید بنایی سخنگویان خارج نشین این فرقه مانند مصطفی آزمایش که ید طولایی در شایعه پراکنی و دروغ پردازی رسانه ای در کارنامه خود دارند و ظاهرا منتظر این اتفاق بوده اند و در ریز جریانات نیز بوده اند بی درنگ در مقابل رسانه های بی گانه حضور پیدا کرده تا از فوت این مرحوم برای فرقه خود نردبان ترقی درست نمایند.


پرسشهای بی پاسخ 

1- چرا دراویش مدعی این مرحوم را به جای انتقال به منزل و مخفی نمودن به مراکز درمانی منتقل نکرده و موجب مرگ آقای وحید بنایی شده اند. 

2- چرا بعد از اینکه مطمئن می گردند که نامبرده امیدی به زنده بودنش وجود ندارد این مرحوم را به بیمارستان منتقل می نمایند 

3- علت خوشحالی و تبریک برخی از دراویش سروستان با این مضمون که مبارک است ما هم شهید دادیم چه می باشد 

4- با توجه به وضعیت اغتشاش در این شهرستان و عدم امکان ارتباط گیری به صورت عادی تلفن های ماهواره ای فعال چگونه اخبار را در خصوص این مرحوم لحظه به لحظه به مقر پاریس این فرقه مخابره می نموده اند. 

5- چرا این مرحوم حتی یک بار در مجالس رسمی دراویش شرکت نکرده است

 6- در خصوص سابقه حضور و فعالیت این مرحوم در بسیج آیا توضیحی دارند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر