آخرین گزارشها از وضعیت دراویش گنابادی کوار ؛ وخامت حال وحید بنایی در اثر اصابت گلوله

تصویری که می بینید شلوار سفید آغشته به خون یکی از دراویش گنابادی شهرستان کوار است.
در پی درگیریها در شهرستان کوار از توابع استان فارس ، جمعی از پیروان طریقت نعمت اللهی گنابادی با اصابت گلوله شدیدا مجروح شده اند و عده ای دیگر توسط نیروهای امنیتی - اطلاعاتی بازداشت شده اند. از تعداد دقیق بازداشت شدگان اطلاعی در دست نیست. 
کفش آغشته به خون متعلق به یکی از دراویش گنابادی ساکن کوار

بیشتر بخوانیم :در ادامه گزارشی از وضعیت دراویش گنابادی در شهرستان کوار و همچین وضعیت وکلا و گردانندگان یکی از پایگاههای خبری این سلسله را به اطلاع علاقه مندان می رسانیم :

وخامت حال چند تن از بازداشت شدگان حادثه کوار

طبق آخرین اخبار دریافتی سه نفر دیگر به نامهای جلیل خلیفه و عباس حق‌وردی و نعمت کاظمی از دراویش سلسله نعمت اللهی گنابادی به جمع بازداشت شدگان حادثه کوار اضافه شدند.

این در حالی است که آقایان مسعود احمدی و جلیل خلیفه جزو جانبازان جنگ تحمیلی بوده و داروهای خاصی مصرف می نمایند و به دلیل در دسترس نبودن این داروها از وضعیت جسمی خوبی برخوردار نیستند.

حال بسیار وخیم وحید بنایی مجروح حادثه کوار

حال جسمی وحید بنایی از دراویش سلسله نعمت اللهی گنابادی که روز یکشنبه ۱۳ شهریور ماه در ایست بازرسی شهرستان کوار توسط مامورین امنیتی مورد اصابت گلوله قرار گرفته رو به وخامت گذاشته است.

طبق گزارش کادر پزشکی بیمارستان نمازی شیراز ، ضریب هوشی این درویش گنابادی به کمتر از ۳ رسیده است.

آخرین اخبار از وضعیت بازداشت شدگان واقعه کوار

۲۵ نفر از دراویش سلسله نعمت اللی گنابادی روز سه شنبه مورخ ۱۵ شهریور ماه به بازداشتگاه مرکزی زندان عادل آباد شیراز منتقل و روانه بازداشتگاه شده اند. گزارشی دیگر حاکی از آن است که تمامی دراویش گنابادی دستگیر شده در واقعه ی کوار به اداره پلیس امنیت شیراز منتقل شده اند.

این دراویش در پی حوادث روزهای اخیر در شهرستان کوار توسط نیروهای امنیتی و لباس شخصی دستگیر شده بودند .

از سایر بازداشت شدگان و مکان نگهداری آنان هیچ اطلاعی در دست نمی باشد. دراویش بازداشت شده ممنوع الملاقات می باشند و از تعداد دقیق این افراد هنوز اطلاع موثقی در دسترس نمی باشد.

اسامی دراویش گنابادی در زندان عادل آباد شیراز

اسامی دراویش سلسله نعمت اللهی گنابادی که در حادثه کوار توسط نیروهای امنیتی و لباس شخصی ها دستگیر و به بازداشتگاه مرکزی زندان عادل آباد شیراز منتقل شده اند به قرار زیر است :

۱- اصغر زارع ؛ ۲- داوود مهراد ؛ ۳- پژمان کاشفی ؛ ۴- رحیم پور رستم ؛ ۵- یدالله پارسیان ؛ ۶- کاظم حسین زاده ؛ ۷- ایمان کرمی ؛ ۸- سعید احمدی ؛ ۹- عباس حق وردی ؛ ۱۰- سعید کریمیان ؛ ۱۱-علی اصغر سعدی ؛ ۱۲- علیرضا سعدی ؛ ۱۳- حجت ولی زاده ؛ ۱۴- حمید پرهیزکار ؛ ۱۵- جلیل خلیفه ؛ ۱۶- حکمت نادری ؛ ۱۷- نعمت کاظمی نیا

لازم به ذکر است که آقای علی اصغر سعدی از مجروحین حادثه کوار می باشد که توسط نیروهای امنیتی مورد اثابت گلوله قرار گرفته و با وجود مجروحیت و وضع نا مناسب جسمانی از بیمارستان رجایی شیراز مستقیما به بازداشتگاه مرکزی زندان عادل آباد شیراز منتقل شده است.

آخرین اخبار از وضعیت مدیران سایت مجذوبان نور و وکلای دراویش گنابادی

بعد از حدود ۴ روز از بازداشت تنی چند از مدیران سایت مجذوبان نور در تهران و وکلای دراویش علیرقم پیگری وکلا و خانواده های بازداشت شدگان، از محل نگهداری آقایان امیر اسلامی ، افشین کرمپور و غلامرضا شیرزادی وکلای دراویش گنابادی که جهت گفتگو به دعوت فرمانداری شهرستان کوار به آنجا مراجعه کرده بودند و توسط مامورین امنیتی در آن محل بازداشت شده اند و توسط نیروهای امنیتی و لباس شخصی مورد یورش و حمله قرار گرفته و بازداشت شده اند هیچ اطلاعی در دست نیست.

لازم به ذکر است آقایان حمیدرضا مرادی سروستانی و امیر اسلامی دارای بیماری شدید قلبی می باشند و خانواده و وکلای ایشان شدیدا در مورد سلامتی این دو نفر ابراز نگرانی کرده اند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر