اعتراف یک مرجع تقلید حکومتی به گرایش روزافزون عموم اقشار مردم به تصوف و عرفان

در بخشی از بیانیه مطبوعاتی «انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران» آمده است : اعتراف ناگزیر "ناصرمکارم شیرازی" از مراجع حکومتی قم ناتوانی دستگاه مدیریت و تبلیغات نظام حاکم بر ایران در متوقف ساختن گرایش روزافزون عموم اقشار مردم به تصوف و عرفان را نشان میدهد.
به گزارش خبرنگار آيين و انديشهء خبرگزاري فارس - وابسته به نهادی اطلاعاتی - اختتاميه چهارمين جشنواره "كتاب دين و پژوهش‌هاي برتر " عصر روزچهارشنبه با حضور مسئولان فرهنگي كشور در حوزه هنري "سازمان تبليغات اسلامي" برگزار شد.

افتتاحيه اين مراسم با پيام تصويري ناصر مكارم شيرازي همراه بود كه وي در اين پيام با بيان اينكه امروز رسانه‌ها حرف اول را مي‌زنند، مهمترين رسانه را «كتاب» عنوان كرد .

همچنین بنا به گزارش خبرگزاری فارس مكارم شيرازي در پيام اختتاميه چهارمين جشنواره «كتاب دين» با اشاره به ارائه مطالب زشت در لباس‌هاي زيبا به مساله "عرفان‌هاي كاذب" اشاره كرد و گفت:"عرفان‌هاي كاذب از مردم به مسئولان اجتماعي و سياسي نيز نفوذ كرده است. اگرخداي ناكرده مجريان كشور به دنبال خرافه ( یعنی عرفان و تصوف!!) باشند معلوم نيست وضع كشور چه خواهد شد. اين عرصه ميدان جنگي در برابر دشمن است كه مهمتر از جنگ نظامي است ، پس سازمان تبليغات اسلامي نبايد قانع به برگزاری جشنواره "کتاب دین" باشد ، بلکه باید آنچه گفته شده را (برعلیه عرفانهای کاذب) دنبال كنند. اگر با عرفان‌هاي كاذب در حد پايين برخورد كنند (فعالیتها و تلاشهایش) درهمان نطفه خفه خواهد شد" (پایان خبر)

"بیانیه مطبوعاتی انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران" پیرامون اعتراف مکارم شیرازی به گرایش روزافزون مردم به عرفان و تصوف به شرح زیر است :

اعتراف ناگزیر "ناصرمکارم شیرازی" از مراجع حکومتی قم ناتوانی دستگاه مدیریت و تبلیغات نظام حاکم بر ایران در متوقف ساختن گرایش روزافزون عموم اقشار مردم به تصوف و عرفان را نشان میدهد.
اعتراف مکارم شیرازی همچنین پرده از چهره طراحان واقعی تهاجم وحشیانه به درویشهای شهرهای مختلف ایران کنار میزند.
ناصر مکارم شیرازی تصریح دارد که آخوندهای حکومتی مقابله با تصوف و عرفان را "عرصه میدان جنگی مهمتر از جنگ نظامی !" میشمارند.
به این ترتیب در غائله خونین هجوم ناجوانمردانه "طلبه - بسیجیهای" فرستاده شده از قم به دراویش نعمت اللهی گنابادی در شهرستان کوار - که به جراحت و شهادت جمعی از درویشان جوانمرد منجر شد - نه فقط مباشران و عاملان، بلکه مسببان واقعی و آمران تباه اندیش آن جنایت مخوف نیز باید در معرض قضاوت افکار عمومی مردم جهان، بویژه مسلمانان قرار بگیرند تا عمق دعاوی پوچ و "ضدانسانی - ضد قرآنی" آنها آشکار شود و مردم دنیا آگاه شوند که چگونه طلبه - بسیجیهای بیفرهنگ گسیل شده از قم به دستور برخی ملاهای وابسته به حکومت با سوء استفاده از نام "اسلام" دست به خونریزی و آدمکشی میزنند و آرامش مردم شهرها و روستاها را در هم میریزند واز خداوند متعال شرم و حیا ندارند.


جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ - ۹ سپتامبر ۲۰۱۱

انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران

شاخهء نوردیک - اسلو

لینکهای مرتبط :

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر